Жовтень на граніті - Автор Баранов К.В. - отзыв Андрій Цимбал

Жовтневі дні 90-го
2019-12-11

Події, що були в хронологічному порядку описані в цьому виданні, стали справжнім товчком до серпневих подій в Україні у 1991-му році. Саме так, якби не було цієї маленької і надзвичайно скромної революції студентів, то напевно, що і УРСР розпався б набагато пізніше, а Москва ще активніше настоювала б на своєму новому "союзному договорі". Дійсно доленості події, довелося бути їх свідком із числа тих "десятків тисяч киян, що приходили підтримати голодуючих". 

Опис подій є вірним, досить виваженим і достовірним. Цікавим було почитати про стайки шахтарів, про це не знав раніше. Дуже порадували таблиці із розстановки сил, це в цьому напрямку справжнє ноу-хау, що дуже тішить. Опис позитивних та негативних результатів теж був досить користим з точки зору аналізу цих подій та стратегії проведення протестів в цілому.

Книга актуальна і досі, принаймні для нашої Украни, хоча ці події вже давно були забуті, нажаль, через більш криваві, більш довготривалі протести, більш партійні.... ЄДИНИЙ МАЙДАН, ЩО ДОСЯГ СВОЇХ ЦІЛЕЙ І БУВ ВЗАГАЛІ БЕЗ ПОЛІТИКІВ І ПАРТІЙНИХ ПРАПОРІВ!!!